(067) 740-29-99

3D панорами робіт - Хаммами

3D проект хамама об'ємом 16 м.куб.

Об'єм: 16 м.куб.
Місткість: 2-4 чол.

Турецький хаммам для молодої сім'ї з 3-х чоловік. Особливу увагу приділено декоративним елементам парної. Зоряне небо органічно вписано в декоративну обробку в традиційному стилі.

Дивитися

3D проект хамама об'ємом 35 м.куб.

Об'єм: 35 м.куб.
Місткість: 6-10 чол.

Хаммам у приватній wellness зоні. У проекті реалізована унікальна система оптоволоконної хромотерапии. Декор в стилі модерн органічно вписаний в композицію традиційних елементів східної культури.

Дивитися

3D проект хамама обсягом 18 м.куб.

Об'єм: 18 м.куб.
Місткість: 4-6 чол.

Турецька лазня у приватній СПА зоні. Незвичайна геометрія простору вирішена з урахуванням правил ергономіки і побажань замовника. Декорування мозаїкою виконано з використанням мотивів українського орнаменту.

Дивитися

3D проект хамама об'ємом 17 м.куб.

Об'єм: 17 м.куб.
Місткість: 2-4 чол.

Хаммам для сімейного відпочинку. Керована система хромотерапии вписана в ергономічну конфігурацію парної. Курна в стрілчастої ніші з підсвічуванням - основний декоративний елемент в мінімалістичною обробці.

Дивитися

3D проект хамама об'ємом 20 м.куб.

Об'єм: 20 м.куб.
Місткість: 4-6 чол.

Хаммам на 26-му поверсі в міському пентхаузі. Зоряне небо з опцією хромотерапии. Мозаїка в 2-х колірних міксах використана як основа для елементів декору в стилі трайбл із золотими сусального деталями.

Дивитися

3D проект хамама обсягом 14 м.куб.

Об'єм: 14 м.куб.
Місткість: 2-4 чол.

Баня-хаммам у приватній wellness зоні. У проекті реалізована декоративне підсвічування з підводним елементом у Курні. Декор простору парної виконаний в традиційному марокканському стилі з сучасними деталями.

Дивитися