(067) 740-29-99
(067) 740-29-99

Доповнюємо атмосферу у вашій сауні - Аксесуари з натурального каменю

06.08.2020

Сауни і Бані це не тільки висококласні печі і високі температури, це місце куди люди приходять відпочити, добре провести час і розслабитися.
Місце, в якому сам процес також важливий, як і атмосфера всередині.
З аксесуарами з натурального каменю від Hukka Design доповнити атмосферу й естетику також легко, як розтопити парну.

Камінь для пара "Смайл" для лазні та сауни

Без имени-3.jpg

Практичне прикраса для бань або саун з талькомагнезита (також зустрічається під назвами талькохлорид, талькокарбонат або мильний камінь) у формі смайлика. Забавна фігурка стане відмінною прикрасою будь-парної. Цей банний камінь відмінно зберігає тепло і має сильні пароутворюючi властивості, що роблять його не тільки не тільки симпатичною деталлю дизайну, але і корисною. Смайл можна встановити прямо на банної печі, і поливати водою для отримання додаткового пара і позитивних емоцій.

Фонтан-гейзер для сауни Sisukas для лазні та сауни


fontan-geyzer-dlya-sauny-sisukas_0_0_7375.png

Незвичайне і ефектне доповнення до дизайну будь-якої лазні або сауни. Фонтан-гейзер стане відмінним банним аксесуаром, який притягує погляд будь-якого гостя. Теплий сірий колір талькомагнезита (міцного жаро- і водотривкому матеріалу, з якого виготовляють лазневі печі і інше приладдя для саун і лазень) прекрасно впишеться в будь-який дизайн. Можна також додати трохи аромомасел всередину фонтану, і тоді при досягненні певної температури налита всередину вода почне вирувати, поширюючи тим самим ароматний пар і створюючи ефект аромотерапії.

Камінь масажний для спини Hukka Enjoy - Back warmer для лазні та сауни


Без имени-5.jpg


Відмінний масажний камінь для бань і саун з талькомагнезита (матеріалу, що часто використовується для виготовлення банних аксесуарів, завдяки своїй високій щільності і тепло провідності) для лікування і профілактики болів в спині, а також відмінний засіб для додаткового розслаблення. Талькохлорид, талькокарбонат або мильний камінь (інші назви талькомагнезита) прекрасно акумулюють тепло і не остигають довгий час, що дозволяє використовувати його і поза банної кімнати. Ергономічна форма банного каменю дозволяє зручно розташувати його на проти попереку як в сидячому положенні, так і лежачи.

Підсвічник " Лепесток" Hukka для лазні та сауни

Без имени-4.jpg

Витончений свічник, з жаростійкого і міцного матеріалу талькомагнезита, який, завдяки його особливим властивостям, широко використовують у виробництві банних печей і інших аксесуарів для лазень і саун. Унікальний фінський дизайн нагадує пелюстки казкової квітки, обіймають вогник свічки. Подібний свічник можна придбати на подарунок вашим близьким або прикрасити ним свій будинок, адже теплий сірий колір мильного каменю прекрасне доповнення до будь-якого інтер'єру, а неяскраве розсіяне світло додасть затишку вашій кімнаті.