(067) 740-29-99
(067) 740-29-99

Електрокам’янки та плитка для лазні ТМ Tulikivi

15.07.2020

Туліківі - єдиний фінський виробник, який виробляє електричні печі для саун, дров'яні печі по-білому, по-сірому, по-чорному з натуральних матеріалів преміум-якості. Це дозволяє підібрати собі піц (концепція паріння, дизайн, потужність), яка ідеально підійде саме Вам.

tulikivi

 Переваги:

1. Матеріали преміум якості.
Основа лінійки - камінь Туліківі, який володіє унікальними фізичними властивостями, а також є абсолютно безпечним, екологічним і довговічним матеріалом.

 2. Максимальна увага до мікроклімату в сауні і лазні
Всі печі для лазні сконструйовані так, щоб забезпечувати легкий, комфортний пар, а також цілюще променисте тепло, що випромінюється камінням Туліківі.

 3. Дизайн
Дизайн, який заслужив міжнародне визнання і престижні нагороди. Тому що печі в сауні або лазні - це фокусна точка, джерело задоволення (в тому числі естетичного) і тепла, а це саме те, заради чого і потрібна сауна і лазня.

 4. Безпечність
Печі не тільки мають гарний вигляд , але і безпечні. Вам не знадобляться огорожі для електрокам’янок, оскільки їх корпусу не нагріваються до температур, які становлять небезпеку для оточуючих. Це дозволить в повній мірі оцінити їх дизайн.