(067) 740-29-99

Гімалайська сіль і нові вироби з дерева

28.02.2014

Ми раді Вам повідомити, що асортимент компанії "Інтерком Київ" розширився продукцією з гімалайської солі, а також якісними виробами з дерева (підголівниками, абажурами і вент. решітками).

Про користь гімалайської солі начулися, напевно, всі. Хотілося б відзначити, що найбільш інтенсивна повітряна іонізація і, відповідно, найбільший лікувальний ефект гімалайської солі відбувається при певній вологості і температурі. Найкращі умови для цього створюються в мікрокліматі російської лазні.

Продукція з гімалайської солі (все є в наявності)

Кирпич-(20х10х5-см).jpgЦегла (20х10х5 см)

Цегла - самий довговічний виріб з гімалайської солі.

Варіанти використання цегли найрізноманітніші. З нього будують сольові кімнати (в т.ч. і підлогу), викладають панно на стінах. Оскільки сіль має антисептичні властивості, то в приміщеннях з соляним підлогою можна ходити без капців.

Кирпич-под-рваный-камень-(20х10х4-см).jpgЦегла під рваний камінь (20х10х4 см)

Зазвичай використовується, як оздоблювальний матеріал в соляних кімнатах, печерах, саунах. Поверхня цегли під рваний камінь, дозволяє створити інтер'єр, максимально наближений до натурального.


Плитка-(20х10х2,5-см).jpgПлитка (20х10х2,5 см)

Найпоширеніша і доступна продукція з гімалайської солі. Плитка має відтінок рожевого кольору і красиву натуральну текстуру, добре пропускає світло.

Найчастіше використовується для облицювання стін в саунах, лазнях, соляних кімнатах і в інтер'єрах приміщень.

Интересный-факт.jpgЦікавий факт. У Європі соляні плити нерідко використовують для приготування їжі. Плити досить швидко нагріваються на газовій або електричній плиті, довго зберігають температуру і дарують продуктам унікальний смак.

Для досягнення більш красивого виду стіни з гімалайської солі в саунах і лазнях підсвічують світлодіодними стрічками (якщо дозволяє температура) або скловолоконними системами підсвічування.

Зверніть увагу, що технологія використання сольових цегл і плитки має обмеження: вологість в приміщенні не повинна перевищувати 53%. Перевищення заданої норми вологості в перебігу нетривалого часу допускається і часто ніяк не відображається на зовнішньому вигляді солі. Після прийому російської лазні, приміщення необхідно провітрити для збереження солі.

Полка.jpgПолиця (10 кг)

Полка з гімалайською сіллю може прикрасити одну зі стін сауни. Для забезпечення оздоровчого ефекту краще розташувати полицю з сіллю недалеко від кам'янки. Конструкція полиці дозволяє гарячому повітрю циркулювати між шматками солі і насичувати приміщення сауни іонами і мікроелементами солі.

Угловая-полка.jpgКутова полиця (4,5 кг)

Незважаючи на свою компактність, полиця вміщує 4,5 кг солі. Гімалайська сіль в такому акуратному дерев'яному обрамленні стане красивим і корисним декоративним елементом. Зазвичай кріпиться в кутку сауни під світильником. У цьому випадку, світло виграшно підкреслює красу кристалів солі.


Ящик.jpgЯщик (10 кг)

Ящик з гімалайською сіллю зручно розмістити в будь-якому місці сауни або передбанника. Крім естетичного вигляду, ящик ще дуже зручний у використанні. Після закінчення парних процедур вирізані ручки з боків ящика дозволяють легко перенести сіль в сухе приміщення, що в свою чергу забезпечить її довговічність.

Фракция.jpgФракція 50-80 мм

Розсипну сіль великої фракції використовують для наповнення самих різних декоративних ємностей в сауні (чаші, вази), а також для викладання на кам'янку. Попадання води на гарячу сіль дає максимальний лікувальний ефект.

Ідеально підходить для цієї мети аромочаша з талькомагнезита.

Новые-изделия-из-дерева.jpgНові вироби з дерева

Асортимент продукції компанії "Інтерком Київ" також розширився якісними виробами з дерева: огородженнями, підголовниками і вентиляційними решітками.

  • Підголівники і абажури виконані з липи.
  • Деякі моделі мають декоративні вставки з термообработанной липи.
  • Продукція цього виробника відрізняється дуже якісної обробкою деревини.
  • Різна ергономіка підголівників дозволяє кожному клієнту обрати максимально зручний для себе варіант.