(067) 740-29-99
(067) 740-29-99

Компанія «Теплодар-Україна» пропонує зручні і функціональні каміни печі

28.09.2020

Різноманіття асортименту, яке пропонує сучасний ринок опалювальних пристроїв, дозволяє самому вимогливому власнику приватного будинку підібрати оптимальний варіант обігріву житла. Рішенням опалювального питання в дусі часу є готові каміни печі моделей представлених компанією «Теплодар» можна знайти у відповідному розділі сайту), які чудово вписуються в інтер'єр заміського будинку, котеджу, дачі і забезпечують ефективний і динамічний обігрів.

Безсумнівно, велике значення мають технічні характеристики опалювальних пристроїв: потужність, матеріали виготовлення, додаткові можливості, режими горіння і т.д. Однак якщо мова йде про встановлення опалювальних пристроїв у житловому приміщенні, то особливості дизайну також грають не останню роль.

Компанія «Теплодар-Україна», як ексклюзивний представник російської компанії «Теплодар» на Україні, пропонує вітчизняному споживачеві практичні і красиві каміни і печі.

У асортиментом ряду компанії «Теплодар» представлені інтер'єрні каміни і печі.
- Опалювально-варильні каміни печі (модифікації «ОВ-120» і кутовий моделі «ОВ-120»)
- Модельна лінія «Вертикаль» (компактні інтер'єрні каміни печі «Металіка» і «Кераміка»).

«ОВ-120» - опалювально-варильні каміни-печі забезпечують ефективний обігрів до 120 куб м, крім цього дозволяють готувати на вручений поверхні і прекрасно виглядають в обстановці заміського будинку.

«Вертикаль» - інтер'єрні каміни печі, розраховані на обігрів до 120 куб метрів об'єму приміщення, оснащені чавунною варильною поверхнею, передбачено підключення тепловідведення для обігріву сусідніх приміщень.
Звернувшись в компанію «Теплодар-Україна» жителі будь-якого куточка країни можуть вибрати і купити каміни і печі, і замовити доставку товару додому.