(067) 740-2-999
(067) 740-2-999

Компанія "Термікс Україна" представляє Вам новинки нашого асортименту - камені для електрокам'янок.

15.05.2020

Порфірит - магматична порода середнього складу. Як і андезит порфірит є ефузивним аналогом діорита і відомий людям ще з часів Стародавнього Риму. Утворюються при кристалізації вулканічної лави. Камінь є хорошим варіантом для заповнення кам'янок (печей) саун, лазень. Практика показала, що порода здатна багаторазово витримувати температурні перепади в широкому діапазоні, не тріскається і не ламається.

ПорфіритПорфірит

Фізичні властивості порфіриту Забарвлення темне, темно-зелена, темно-сіра. Структура Текстура масивна. Питома вага 1,45-2,5 г / см3. Міцність на стиск 400 МПа. Твердість 5.
  • надзвичайно ефективний при лікуванні хвороб дихальних шляхів: гаймориту, синуситу, отиту.
  • Пар, який створюється порфіритом, очищає шкірні покриви, зцілює суглоби, створює в парильні атмосферу гірської свіжості.
Камінь для лазні серпентиніт має високу теплоємність, прекрасно зберігає тепло, а потім рівномірно його віддає.

СерпентинітСерпентиніт

Серпентиніт добре переносить перепади температур, навіть такі різкі, як обливання гарячого каменю холодною водою, змійовик не буде «вистрілювати» в різні боки гострими осколками - камінь абсолютно безпечний для використання в кам’янці. Змійовик немає протипоказань до використання, а навіть рекомендований людям при застуді, запаленні нирок і захворюваннях органів травної системи.