(067) 740-29-99
(067) 740-29-99

Огляд Парогенераторів Nordmann ES4 АТ4D

20.05.2020

Сьогодні презентуємо вам новий відеоогляд парогенераторів від швейцарського виробника Nordmann Engineering, що були спеціально створені інженерами компанії для установки в парних, хамамах та спа-комплексах. Провідні світові готелі і спа-центри вже більше 30 років використовують дане обладнання в своїй роботі.


Парогенератори NORDMANN AT4D

Генерують стерильний пар від 5 до 65 кг/г та відповідають найжорсткішим вимогам, що необхідно обладнанню для хамамів завдяки автоматичному регулюванню.

Парогенератори NORDMANN AT4D

Парогенератори NORDMANN ES4

Парогенератор ES4 виробляє стерильний пар без сторонніх ароматів. В асортиментний ряд входять 7 типорозмірів; продуктивність парогенератора становить від 5 до 65 кг пару в годину. В корпусі з оцинкованої сталі розміщується паровий бачок, конструкція якого перевірена багатьма роками експлуатації в найскладніших умовах.

Парогенератори NORDMANN ES4

Основні переваги, на які потрібно звернути увагу:

  • Система «розумного пристосування» до якості води автоадаптивний регулятор води автоматично підлаштовується під якість місцевої води. Таким чином забезпечується мінімальний її витрата.
  • Дистанційне керування до 8 приладів У готелях, фітнес-студіях і велнес-центрах парову баню можна легко буде обслуговувати зі стійки реєстрації або іншого центрально розташованого місця. Також до парогенератора можливо підключити додаткове обладнання таке як, світло, вентиляція та обладнання для дозування ароматів.
  • Запатентована система самоочистки SC NORDMANN Значною мірою знижує відкладення вапна в паровому циліндрі і автоматично видаляє мінерали з суспензії. Інтервали технічного обслуговування збільшуються, а також забезпечується надійне виробництво пара.