(067) 740-29-99

Засоби по догляду за деревиною у лазнях та саунах від ТМ Tikkurila
18.06.2020

Supi Saunavaha містить в своєму складі натуральний віск і застосовується для обробки дерев'яних поверхонь в лазні, таких як полки, панельні стіни, стелі, двері і віконні рами.

Supi Saunapesu - це універсальний та абсолютно безпечний миючий засіб для лазень, саун та вологих приміщень.

Детальніше
Ультразвукові генератори
17.06.2020

Новинка серед побутового та професійного обладнання Wellness та SPA. Ультразвукові генератори призначені для створення морського клімату в соляних кімнатах, інфрачервоних кабінахі і житлових приміщеннях. Продукція від австрійського виробника GPsaltair відрізняється високою якістю, надійністю і довговічністю.

Детальніше
Світло для соляних кімнат
10.06.2020

Для того щоб соляна кімната наповнилась теплим світлом, що сприяє зняттю стресу, відпочинку та розслабленню використовують підсвітку стін та окремих декоративних елементів. Рівень світлопроникності гімалайської солі дозволяє отримати оригінальний дизайнерський ефект гри зі світлом, за яким з задоволення можливо спостерігати протягом всього часу перебування оздоровчому оазисі.

Детальніше
Термікс Україна - офіційний партнер "HUUM"
25.05.2020

З радістю повідомляємо Вам, що компанія "Термікс Україна" стала офіційним представником високоякісних естонських кам'янок для лазні та сауни ТМ "HUUM" в Україні.

Детальніше
Огляд Парогенераторів Nordmann ES4 АТ4D
20.05.2020

Сьогодні презентуємо Вам новий відеоогляд парогенераторів від швейцарського виробника Nordmann Engineering, що були спеціально створені інженерами компанії для установки в парних, хамамах та спа-комплексах. Провідні світові готелі і спа-центри вже більше 30 років використовують дане обладнання в своїй роботі.

Детальніше