(067) 740-29-99

"Куппер ОК 42" і опалювальна піч "грубка" на два кільця.

06.03.2014

Представляємо Вашій увазі новий потужний котел "Куппер ОК 42" і опалювальну піч "грубка" на два кільця.

image001.jpgimage003.jpg

Універсальний котел "Куппер ОК 42" призначений для ефективного опалення будинків і будь-яких інших приміщень площею до 420 кв. м (при висоті стелі 2,7 м), обладнаних системами водяного опалення з природною або примусовою циркуляцією.

Базова модель котла "Куппер ОК 42" працює на дровах, вугіллі, торфі і брикетах. У котлі встановлений блок ТЕНів, який забезпечить підтримку температури після згоряння палива.

Високий ККД обумовлений наявністю в топці (крім стандартного контуру водяної сорочки) додаткового трубного теплообмінника, що складається з 27 труб, розташованих у шаховому порядку в 4 ряди і водоохлождаемого колосника з 9 труб, що збільшує площу теплос'ема в 2 рази.

При рекордно розвиненою поверхні теплознімання котел має компактні розміри (ШхГхВ): 54х87х96 см.

Якщо Ви ще не бачили відео про котли "Куппер", рекомендуємо обов'язково подивитися.

дивитися відео

Крім універсальності котли "Куппер" це:

  • Безпека (1. Сумний козирок утворює двухоборотний знімання тепла і гарантує повне гасіння полум'я в трубної решітці. 2. Додаткова теплоізоляція базальтовим картоном і декоративним кожухом виключає випадкові опіки. 3. Заслінка-відбійник оберігає від прокидання палаючого шлаку і вугілля).
  • Ефективність (додатково до водяній сорочці в топці розміщений трубний теплообмінник).
  • Зручність використання (зручне завантаження дров та вугілля; підтримання температури за рахунок використання ТЕНів).
  • Точне регулювання потужності за рахунок герметичного закривання дверцят.
image007.jpg

image005.jpgПредставляємо Вашій увазі нову модифікацію компактної, невибагливої і надійної печі "грубка" для опалення невеликих будиночків, теплиць, господарських приміщень до 50 куб. метрів.

Нова модифікація "грубка" відрізняється наявністю вручений поверхні з двома чавунними кільцями. Діаметр кілець 120 і 176 мм. У попередній модифікації було 4 чавунних кільця. Звідси і менша вартість печі.