(067) 740-29-99
(067) 740-29-99

Найпопулярніші товари сезону

04.02.2021

Дров'яна піч для лазні та сауни Теплодар Русь-Панорама 27 ЛНЗП профі

Піч для лазні та сауни Теплодар Русь-Панорама 27 ЛНЗП профі з ГЛП призначена для приміщень об'ємом від 18 до 27 м. Куб. Піч має завантаження каменю до 105 кг, що дозволяє ідеально справляється з режимом російської лазні.     

Цегла з талькомагнезита 300/120/45 мм

Цегла з талькомагнезита широко використовується для будівельних і облицювальних робіт, пов'язаних з великими температурними режимами. Цегла складається з 40% магнезиту, 40% тальку.

Піч для лазні та сауни Теплодар Русь 18 ЛНЗП

Якщо ви шукайте піч для лазні невеликій площі, пропонуємо вам звернути увагу на модель Теплодар Русь 18 ЛНЗП. Це професійна модель, що дозволяє використовувати піч в комерційних приміщеннях для повсякденного безперервного використання. Створена для приміщень з площею від 12 до 18 кубометрів.


Дров'яна піч для лазні та сауни Теплодар Каскад 18 ЛП

Теплодар Каскад 18ЛП - доступне обладнання для вашої лазні або сауни! Якщо вас цікавить гаряча російська лазня, дров'яна піч, представлена ​​на даній сторінці, відмінно підійде для домашнього використання. Технічні характеристики обладнання дозволяють йому повноцінно функціонувати в невеликих приміщеннях - від 12 до 18 кубометрів. 

Скляні двері для хамама GREUS Exclusive 70/190

Скляні двері для хамама GREUS Exclusive 70/190 бронза 2 петлі - це сучасна, модифікована модель дверей для турецьких, римських лазень, і хаммамов. Двері зроблені в новому дизайні з новою, стильною, високоякісною фурнітурою.


Панель ялівцева Kadakaplaat 500 * 1000мм

Естонський ялівець - це незвичайний і довговічний вид дерев, який сприяє покращенню здоров'я і має приємний аромат. Деревина стійка до гниття і має антисептичні властивості, що робить її відмінним вибором для створення унікальних мозаїчних панно.

       Світильник Скала 3-5 кг 

Світильник-скеля з гімалайської рожевою солі, виконаний в неповторному дизайні. Його скеляста форма і ніжний рожевий колір гармонійно впишуться в будь-який інтер'єр вашої парної.


Парогенератор для хамама - турецької лазні EcoFlame KSA225
парогенератор EcoFlame KSA225 від українського виробника задовольнить всі ваші вимоги до обладнання для турецької лазні. Представлена модель виготовлена для роботи у великих приміщеннях (19-26 кубометрів). 
  Циліндр Nordmann д / п-рів Type 534A / 834A

Циліндри Nordmann не бояться іржі, тому що зроблені з вологостійких матеріалів. Електродні нагрівачі рівномірно підігрівають воду, що забезпечує постійне надходження чистої пари.


Вагонка Канадський кедр 11/94

Вагонка канадський кедр - вважається елітним матеріалом для лазень і саун. Деревина цього дерева має ряд позитивних фізичних властивостей, необхідних для мікрокліматичних умов в парних приміщеннях.