Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дров`яні печі для лазні з баком для води

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Традиційними атрибутами сучасного, приватного будинку є лазні або сауни. Вони призначені для проведення дозвілля і підтримки здоров'я. Регулярні процедури сприяють тренуванні терморегулювальних функцій організму, покращують діяльність потових залоз, прискорюють обмінні процеси організму, а також відновлення після стресів. Такий ефект виникає в умовах різких перепадів температур і вологості. Для цієї споруди оснащують дров'яними печами з баком для води, які допомагають підтримувати необхідний мікроклімат без надмірних витрат і дискомфорту.

Особливості дров'яних печей

Для створення необхідної температури в лазні використовують дров'яні печі. Джерелом теплової енергії є гарячі дрова, які випромінюють тепло всередині камери згоряння. Воно передається через корпус в навколишній простір, а необхідну вологість отримують за допомогою поливання розжарених каменів. Бак в той же час дозволяє отримувати гарячу воду всередині парної. Подібний тип конструкції застосовується для різних приміщень. Він легкий в експлуатації і не вимагає підключення до електрики. Ще одна особливість печі - простий спосіб нагріву води в парній.

Дров'яні печі з баком для води за потребою застосовують в заміських будинках і рекреаційних закладах. Їх перевага полягає в простоті конструкції, нагріванні води, довговічності, і тривалій підтримці бажаного мікроклімату. Також дрова в деяких випадках легко складуються, заготовлюються і не вимагають суттєвих витрат на придбання. Така техніка виділяється наступними переваги:

  • дотримання традицій ширяння;
  • доступна ціна;
  • тривалий строк експлуатації;
  • нагрів води.

Дані плюси поєднуються і з недоліками. До них відносять відсутність системи автоматичного управління, необхідність контролю полум'я і відведення димових газів.

Вибір дров'яних печей з баком для води

Підбір вироби варто почати з розрахунку обсягу приміщення в якому буде встановлено апарат, саме цей показник впливає на вибір необхідної потужності печі. Також потрібно враховувати якість метала топки, довжину паливного каналу, вид дверцята для закладки дров (камінна, глуха) і бажані режими ширяння. Ці показники впливають на швидкість нагрівання, довговічність, візуальний вигляд, і підтримки мікроклімату. На додаток до цього потрібно вибрати відповідну місткість бака для нагріву води і звернути увагу на перетин димохідної труби. Вона повинна добре відводити дим і продукти згоряння для запобігання отруєння газами в парильні. Найкраще вибирати моделі з прийнятними розмірами, потужністю, типом конструкції і ергономікою.

Купити дров'яну піч з баком для води за доступною ціною найкраще в нашому інтернет-магазині Теплодар Україна. Ми пропонуємо зручні способи оплати: післяплатою, готівкою або переказом на карту. Доставка по Києву здійснюється безкоштовно. В інші міста України можна замовити доставку транспортними та поштовими службами.

Вгору