Бажання
Додайте товари до списку бажань

Димохід під трубу з нержавіючої сталі

Димарі та їх комплектуючі, - важлива технічна складова лазні, сауни. Через трубу, що виводить дим, видаляються продукти згоряння використовуються в них печей. Відсутність якісного, правильно сконструйованого димоходу створить не тільки дискомфорт під час користування лазнею, а й збільшить ризик виникнення пожежі, задухи.

Димар - це гарантія протипожежної безпеки вашої лазні. Але яким повинен бути димохід, і де його купити?

Придбати сучасний, технічно безпечний, якісний димар з нержавіючої сталі за вигідною ціною можна в «Теплодарі». Нержавійка - відмінний матеріал для виготовлення димоходів. Міцний, не піддається зовнішнім і внутрішнім руйнівних впливів метал не дозволить з'явитися корозії, цвілі, грибку.

Мережа фірмових магазинів, розташованих по всій Україні, пропонує вам димоходи й комплектуючі, купити які ви можете в Києві, Харкові, Дніпропетровську і т.д. Щоб подивитися асортимент потрібної вам продукції для лазні та сауни, потрібно зайти на сторінку інтернет-магазину «Теплодар». Тут можна вибрати і купити не тільки димохідні труби потрібного вам розміру, але і:

кріпильні скоби;
термостійкий герметик;
Окапник;
перехідники;
трійники і т.д.

Професійні менеджери інтернет-магазину «Теплодар», що пропонує тільки сертифіковані димарі з нержавіючої сталі і комплектуючі до них, допоможуть вам визначитися з діаметром труби, її кріпленням, а також з оформленням покупки і її відправкою по всій Україні.

Ціни на димарі з нержавійки в «Теплодарі» вас приємно здивують: вони відрізняються від ринкових, тому, купуючи у нас, ви економите в грошах, але не на якості.

Купуючи димохід або його комплектуючі в інтернет-магазині «Теплодар», ви платите не за трубу з нержавійки, ви платите за гарантію безпеки користування вашої лазнею або сауною.

Якщо ви хочете вигідно купити сучасний нержавіючий димар, який прослужить вам не один рік, - загляньте в галерею нашого магазину.

Дайте свободу виходу диму від печі вашої лазні! Створіть свободу вибору якісного димоходу в мережі магазинів «Теплодар»!

Вгору