Бажання
Додайте товари до списку бажань

Вентиляція для лазні та сауни

Сортування:
спочатку дешевше спочатку дорожче за популярністю

Вентиляція - невід'ємний компонент будь-якого приміщення. Особливо вона важлива для закритих приміщень з високою температурою і підвищеною вологістю, наприклад, в сауні або лазні. За відсутності правильної вентиляції перебування там стає шкідливим і навіть небезпечним.

Для чого потрібна вентиляція в сауні та бані?

Вентиляція вирішує одразу кілька проблем:

  • відведення вуглекислого газу та приплив кисню;
  • рівномірний розподіл повітря в приміщенні;
  • відтік продуктів згоряння за межі приміщення;
  • просушування приміщення.

За допомогою вентиляційної системи досягається тепловий баланс і чистота повітря в бані або сауні.

Виділяють активну та природну вентиляцію. Перша забезпечується витяжками, які захоплюють повітря в систему. Природна вентиляція полягає в пасивній циркуляції повітря між приміщенням та зовнішнім середовищем. Другий варіант більш прийнятний для лазні: приміщення отримує достатню вентиляцію, а ціна установки такої системи в рази дешевше, ніж активного типу.

Матеріали, що використовуються для вентиляційних систем

Найприйнятнішим матеріалом для вентиляції, як і для всього оточення в бані і сауні, є дерево. Цей матеріал стійкий до дії вологи і високих температур, має низьку теплопровідність, повільно нагрівається і відмінно доповнює дизайн вашої парної. Ідеальне місце для розміщення вентиляційного отвору в бані - стеля або верхні ділянки стіни. Дана ділянка обладнується ґратами або заглушкою-грибком.

Комплектуючі для вентиляційних систем від «Теплодар Україна»

Наш інтернет-магазин пропонує найкращі аксесуари для обладнання вентиляції в бані та сауні. Купити необхідні аксесуари можна в нашому інтернет-магазині, або звернувшись до нашого офісу в місті Києві.

Для вашої зручності у нас застосовуються наступні способи оплати:

  • готівковий та безготівковий розрахунок;
  • Рахунок-фактура;
  • післяплати (у відділенні «Нової Пошти»).

Доставка компанією «Теплодар Україна» здійснюється по Києву та найближчих містах. Жителі інших регіонів можуть скористатися послугами всеукраїнських транспортних фірм (Нова Пошта, Делівері). Для мешканців Києва, при замовленні від 3000 гривень, ціна доставки оплачується нашою компанією.

Зробіть замовлення і отримайте надійну вентиляційну систему для вашої лазні та сауни. Нехай повітря у вашій парній завжди буде чистим і свіжим разом з комплектуючими від "Теплодар Україна"!

Вгору