Бажання
Додайте товари до списку бажань

Парогенератори для хамаму - турецької лазні

Сортування:
спочатку дешевше спочатку дорожче за популярністю

Російські лазні, фінські сауни, римські терми — це все назва схожих по  принципом роботи і  призначенням закладів для очищення тіла, оздоровлення та  відпочинку. До  цього класу можна також віднести і  турецькі лазні під назвою хамам, які все  ж відрізняються від  звичних нам парилень.

Особливості турецьких лазень

Парні під назвою «хамам» з'явилися в Туреччині багато сотень років тому і стали для людей основним місцем відпочинку, розслаблення і очищення тіла. Народ ставився до відвідування хамама з особливим трепетом, так як це місце вважалося у турків мало не священним, і вони підкреслювали це, будуючи тільки великі, просторі і по-королівськи прикрашені лазні. Через великий об'єм хамама опалювати його дров'яними печами було незручно, і турки винайшли більш розумне рішення. Тепло надходило в приміщення від великого казана з киплячою водою, який знаходився в окремій кімнаті. За спеціальними трубками пар з високою вологістю потрапляв в різні місця лазні, огортаючи її приємною, не дуже гарячою парою. Температура була невисокою - від 30 до 55 градусів. Сучасні турецькі лазні працюють за таким же принципом, тільки ось окремі кімнати з величезними чанами замінили спеціальними парогенераторами.

Принцип роботи парогенераторів для лазень

Особливості роботи тих чи інших парогенераторів розрізняються, залежно від типу нагрівальних елементів. Наприклад, розрізняють електродні та тенові нагрівачі. Найбільш популярні тенові парогенератори працюють за класичним принципом - тени, що знаходяться у воді, нагрівають її і перетворюють на пару. При цьому не можна сказати, який варіант варто вибрати, хоча тенові парогенератори явно перевершують будь-які інші за популярністю за рахунок зручного управління, прекрасного зовнішнього вигляду і компактності. 

Де можна купити парогенератор для хамама?

Вибравши інтернет-магазин «Теплодар Україна», ви отримаєте гарантовано якісні товари за розумними цінами. Крім всілякого обладнання для хамамов, в нашому каталозі є будь-які елементи для облаштування традиційних лазень і саун, починаючи від тапочок і чашок і закінчуючи дров'яними печами і інфрачервоними кабінами. Вибравши нас в якості постачальника обладнання для своєї парильні, ви отримаєте:

  • допомогу при виборі обладнання та поради щодо його експлуатації;
  •  безліч зручних способів оплати товарів і безкоштовну доставку;
  • офіційну гарантію на всі товари;
  • оптимальне співвідношення ціни і якості.

Щоб підібрати парогенератор який підійде до ваших умов, рекомендуємо вам зв'язатися з нами і отримати безкоштовну професійну консультацію по телефону!

Вгору