Бажання
Додайте товари до списку бажань

Термометри гігрометри пісочні годинники для лазні та сауни

Сортування:
спочатку дешевше спочатку дорожче за популярністю

У будь-якій лазні чи сауні необхідні вимірювальні прилади. Вони потрібні для підтримки комфортних умов в приміщенні та в цілях безпеки - визначення температури і вологості «на око» може привести до перегріву. Тому термометр і гігрометр - це невід'ємні аксесуари для будь-якої лазні і сауни.

Як працюють вимірювальні прилади?

Асортимент термометрів в інтернет-магазині «Теплодар Україна» представлено стрілочними моделями. Принцип роботи даних пристроїв полягає в зміні ступеня натягу пружини в залежності від нагрівання приміщення. Ці свідчення передаються на стрілку, яка вказує на шкалу температури.

Гігрометр - це прилад для вимірювання вологості. Самим практичним для лазні та сауни є струнний тип пристрою. Струна змінює своє натяг залежно від вологості повітря, і потім свідчення передаються на стрілку пристрою.

Існують також комбіновані апарати (банна станція), в яких термометр і гігрометр встановлені в одному корпусі.

Купуючи вимірювальні прилади для вашої лазні або сауни, зверніть увагу на наступні моменти:

  • Матеріал корпуса. Варто віддати перевагу дерев'яним і аксесуарам. Синтетичні матеріали можуть просто не витримати високих температур.
  • Безпека вмісту. Незважаючи на те, що шкала ртутних термометрів захищена вогнетривким склом, досвідчені банщики все одно віддають перевагу відомим часом стрілочні пристрою.
  • Точність показань. Найточнішим є електронний термометр і гігрометр, за ним йдуть ртутний і стрілочний варіанти.
  • Ціна. Лідери в даній категорії - стрілочні вимірювальні прилади.

«Теплодар Україна» - найкращі вимірювальні прилади для лазні та сауни

Купити термометри та гігрометри можна на нашому сайті, або в нашому магазині-складі в місті Київ. Оплату можна здійснити наступними способами:

  • Готівковим і безготівковим розрахунком;
  • Рахунком-фактурою;
  • Післяплатою при використанні послуг «Нової Пошти» або «Ін-Тайм».

Доставка проводиться по території Києва та прилеглих міст. Є можливість самовивозу зі складу. Для клієнтів з інших міст України ми надаємо транспортування «Новою Поштою» або «Ін-Тайм».

Купуйте термометри та гігрометри в «Теплодар Україна» - нехай у вашій лазні завжди панує комфортна атмосфера!

Вгору