Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Пульти управління для парогенераторів в хамам

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вся атмосфера м'якого, вологого тепла, що панує в турецьких лазнях, заснована на використанні великої кількості теплого пара, що подається постійно. Ця пара створюється за допомогою парогенераторів, одного або декількох - приладів, де вода нагрівається спеціальними тенами і утворює внаслідок цього велику кількість пари.

Ці агрегати застосовуються не тільки в турецьких лазнях - хаммамах, але і в саунах, лазнях і інших видах лазень.

Що таке пульт управління?

Парогенератор для хамама - сучасний пристрій, і керувати ним потрібно ретельно, дотримуючись безліч параметрів. Це не тільки температура і інтенсивність пара, а й час обслуговування, програми очищення накипу і багато іншого. Найчастіше зручно управляти роботою парогенератора на деякій відстані, особливо якщо в роботі у вас кілька агрегатів.

Для цих цілей необхідний спеціальний пульт управління. Це окремий пристрій, що дозволяє повністю управляти роботою одного або декількох парогенераторів. Одним з найбільш популярних брендів цих агрегатів є Helo. Це невеликі, але потужні пристрої, надійні, компактні і прості в обслуговуванні.

Зрозуміло, і пульти управління до них мають відповідні характеристики:

  • сучасний гарний дизайн;
  • можливість застосування безпосередньо в парній;
  • простий, зручний інтерфейс;
  • діє на відстані до 50 м від парогенератора;
  • управління додатковими функціями: освітлення , ароматерапія, вентиляція;
  • компактність і легкість.

Інтернет-магазин Теплодар Україна - це якість, зручність, вигода

Зрозуміло, купити хороший пульт управління, що не переплативши зайвого - це завжди нелегке завдання. Погнавшись за дешевим товаром, можна отримати підробку, яка швидко вийде з ладу. Фірмові магазини брендів часто незрівнянно завищують ціни. А золоту серединку можна отримати з доставкою додому в інтернет-магазині Теплодар Україна. І якщо замовлення перевищить 3000 грн, то вона буде безкоштовною.

Зробити розрахунок ви можете так, як вам зручно: можна внести готівку при отриманні товару, післяплатою, банківською картою, за допомогою рахунку-фактури. Не шукайте складних шляхів, коли поруч є Теплодар Україна!

Вгору