(044) 338-08-32
(044) 338-08-32
Андрей
24.08.2019
Заказывал 4кг камней из розовой соли и плитку 20×10×2.5  , заказ вроде не большой но после получения посылки негатива море . К камешкам вопросов нет , а вот плитки все вдребезги .Упаковали очень плохо , ничем не переложить. Бирки что это хрупкий товар не было,  хотя это должны были сделать . А на почте если нет отметки что это хрупкий товар обращаются не очень ... да и я понадеялся вроде магазин серьёзный,  не проверил на почте , а может они изначально были треснутые ???. Но после драки как говорится кулаками не машут . Хотел их в светильники в сауну установить ,теперь не знаю как быть и время потеряно и деньги . Так что за упаковку  -0 , поработайте с персоналом . Фото прилагаю . А в остальном жизнь прекрасна. 
Володимир
23.08.2019

Дуже люблю справжню вологу баню, щоб пару побільше та погустіше. Тому бак, який купували разом із пічкою як ніяк прийшовся в бані до ладу.

Єдине за чим треба слідкувати - це доливати воду. А далі хоч на камінь поливай, хоч так помитись. Гості задоволені, не треба нікуди бігати.

А мені як хазяїну дуже зручно цією ж водою обмивати лавки перед просушкою. Хлопці в магазині підсказали, що відкрутивши трохи вентиль, щоб вода капала прямо на каміння. Такий собі технічний лайфхак, поки відпочиваєш між процедурамибаня поступово наповнюється новим паром, дуже зручно.

Володимир
23.08.2019

Коли будували лазню вирішив зразу робити велику парну. Щоб друзі та члени родини могли не чекаючи черги також попаритись.

Баня вийшла насправді гарною. Ну а пічка стала її сердцем та окрасою. Працює дуже добре. Велика кількість каміння дає чудовий пар.

Брали пічку Профі з більш товстим металом. Виробник обіцяє, що вистачить її набагато довше, адже і гарантія більша.

Каміння дуже багато і добре прогрівається, встигаю прибрати баню після процедур і каміння все ще тепле і досушує парну, просто залишаю на провітрювання.

Тому не пожалів що зробили парну з цією пічкою. Окремо хочу відзначити Генератор легкої пари! Суперова штука, пар дає дуже легкий та приємний.

Всім раджу хоча б 1 раз спробувати такий легкий пар.

Тарас
19.08.2019

Потрібні були двері в парну, звенулися в даний інтернет-магазин. Хлопці порадили взяти двері з ручкою-магнітом. Підібрали по розмірам. Замовив. Така ручка дуже цікава річ. При відкриванні не треба докладати зусилля, все відкривається легко.

Магніт тримає міцно. Майстри змонтували двері без проблем. Всі деталі дверей виготовлені дуже якісно.

Мені дуже подобається, як кажуть досконалість визначається в деталях. Дружині та дітям теж подобається, все відкривається і закривається зручно, без докладання зусиль. Рекомендую

ХІТИ ПРОДАЖУ

202 грн.

Новинки

14 900 грн.

Ми запрошуємо вас відвідати наш офіс і ознайомитися з широким асортиментом продукції від провідних світових виробників, яких представляє наша компанія. Це дров'яні печі для лазні та сауни Теплодар і  Kastor, фінські електрокам'янки Helo, печі для лазні та сауни всесвітньо відомої компанії Tulikivi, опалювальні печі та твердопаливні котли Теплодар та багато іншого.

Будучи експертом з досвідом більш 20 років на ринку банного і опалювального обладнання, ми пропонуємо своїм покупцям тільки якісні продукти, перевірені часом, а також сучасні інноваційні рішення.

Маючи величезний власний склад, площею понад 1000 кв.м., ми завжди готові оперативно забезпечити вас продукцією, що вам сподобалась, практично внеобмеженній кількості. Наші складські запаси налічують понад 10 000 одиниць товарів.