У лазню ходять не тільки для того, щоб помитися. Завдяки м'якій парі можна покращити імунітет та загальний стан здоров'я. Користь приносить лазня будь-якого типу, якщо регулярно відвідувати парильню, буде помітним покращення стану шкіри та різних систем організму. Для посилення ефекту використається сіль для сауни. Популярністю користується рожева гімалайська сіль для лазні. Видобуток оригінального продукту виробляється у шахті Хевра, розташованій у Пакистані, за кілька сотень кілометрів від Гімалаїв. Дослідження показали, що утворення соляних пластів відбувалося під час Юрського періоду. Рожева сіль формувалася одночасно з Гімалайським гірським хребтом, потім вона поступово осідала вниз, так утворилося родовище, яке розробляється в наші дні.

Продукт часто використовують при приготуванні їжі, він відрізняється солодко-солоним смаком та приємним ароматом. Завдяки добавкам заліза та різних мінералів сіль – рожевого кольору, зустрічаються помаранчеві відтінки та навіть повністю чорний продукт.

Гімалайська сіль для лазні – позитивні властивості

Рожева гімалайська сіль для лазні та сауни – мінерал, що має натуральне походження. Продукт не переробляють та не обробляють. Він кристалізується протягом тисяч років, перебуваючи у глибині земних надр.

До складу рожевої солі входить понад 80 цінних мікроелементів, після нагрівання продукт має сильний вплив на організм. Продукт здатний:

  • стабілізувати тиск;
  • покращити стан організму;
  • відновити пошкоджений шкірний покрив;
  • виконати детоксикацію організму;
  • зміцнити імунітет;
  • підтримати баланс води та солі;
  • розслабити напружені м'язи;
  • покращити мозкову діяльність;
  • боротися із хвороботворними мікроорганізмами;
  • відновити потрібну кількість мікроелементів.

Гімалайська сіль для сауни дуже корисна. Вченими було підтверджено, що вода, збагачена її кристалами, вирізняється високою біоактивністю. Терапевтичні якості залежать від того, наскільки сильно нагрітий продукт.
Якщо на рожеву сіль для лазні діє висока температура, відбувається її нагрівання та виділення цілющої пари. Мікроклімат у парильні завдяки йому стає сприятливим, схожим із повітрям у високогірних районах. У процесі нагрівання соляними кристалами виділяються іони, які потрапляють в організм через дихальну систему.
Вода та пара, багаті лугом, не дають поширюватися різним мікроорганізмам та збудникам вірусів. Завдяки дії високої температури відкриваються пори, з організму виводяться токсини. Також відбувається насичення внутрішніх органів киснем, підвищення метаболізму.

Коли гімалайська сіль для сауни застосовується правильно, можна впоратися з підвищеним артеріальним тиском, дерматологічними захворюваннями, алергічними реакціями, дерматологічними захворюваннями, збоями в процесах обміну, нервово-психічними розладами, захворюваннями дихальної системи, проблемами з суглобами та кістками.

Як застосовується гімалайська сіль для лазні?

Здається, що сіль для саун дуже крихка. Насправді завдяки тому, що продукт був збагачений магмою, блоки з нього відрізняються прекрасною щільністю, здатні впоратися зі значними навантаженнями. Плити із солі не страждають від нагрівання, здатні витримати температуру до 550 градусів. Нагріта сіль у сауні іонізує приміщення. Завдяки виділенню негативно заряджених іонів відбувається створення унікального мікроклімату. Повітряне середовище знезаражується, що цілюще впливає на всі внутрішні системи організму.

З рожевої солі споруджують соляні кімнати. Подібна оздоровча процедура не підходить тим, хто має онкологічні та дерматологічні захворювання, тяжкі захворювання кровоносної системи. Соляні блоки та цегла застосовуються для того, щоб оформити підлогу, стіни та стелю. Природний рельєф матеріалу та його неповторний малюнок роблять приміщення не лише корисним, а й унікальним. Невеликі камені можна викласти у спеціальну ємність на кам'янці.

Вартість плит та їх встановлення - досить висока, тому з них споруджують перегородки, декорують панно, оформляють ніші. Якщо додати ЛЕД-підсвічування, атмосфера стане більш комфортною та розслаблюючою.

Матеріал відрізняється високою термостійкістю, тому соляну плитку можна використовувати для того, щоб виконувати обробку електрокам'янки. Важливо подбати про ефективну вентиляцію, завдяки їй соляні блоки прослужать довше.

Кому протипоказана рожева сіль?

Гімалайську сіль використовують дуже широко. Але, попри всі її позитивні властивості, існують протипоказання. Вживання продукту не рекомендується в тому випадку, якщо людина страждає від:

  • онкології;
  • варикозу;
  • ниркової недостатності;
  • тромбофлебіту;
  • відкритої форми туберкульозу;
  • гострого запального процесу;
  • загострень хронічних захворювань;
  • поганого згортання крові.

Також рожеву сіль не можна вживати в останньому триместрі вагітності. Слід уважно прочитати склад продукту, щоб унеможливити алергію на деякі компоненти.
Щоб купити сіль для лазні гімалайську, слід звертатися до надійних продавців. У такому разі можна бути