Бажання
Додайте товари до списку бажань

Курни мармурові

Сортування:
спочатку дешевше спочатку дорожче за популярністю

Стильна курна для турецької лазні

Хамам сьогодні стає дуже популярним видом лазні. Східні традиції входять у наш побут, привертаючи увагу особливими ритуалами, за які так подобаються людям хамами. Відвідування цієї лазні пов'язане з декількома цікавими діями, що приносять задоволення та користь. Курна є невід'ємною частиною турецької лазні. Це гарна елегантна чаша, в яку надходить гаряча та холодна вода зі спеціальних кранів. Вода, що знаходиться в курні, потрібна для того, щоб набирати її ковшем та поливати тіло. Форма цієї чаші дуже ніжна, витончена, а її розмір невеликий.

Курни для хамаму виготовляються традиційними способами з особливих матеріалів, проте сьогодні й дуже різноманітними. Головне — передавати за допомогою ємності особливу традиційну атмосферу, пов'язану з обмиваннями.

Класичний матеріал курни – мармур. Основні характеристики ємності - мінімальна теплопровідність, стійкість до дії вологи, гігієнічність. Щоб оформити простір у турецькій лазні, важливо правильно та зі смаком підібрати курни для хамаму, купити які ви можете безпосередньо в оптово-роздрібному інтернет-магазині "ТеплоДар". Ми пропонуємо елегантні та витончені моделі, які повністю відповідають усім нормам хамаму.

Курна для хамаму: матеріали, з яких сьогодні виготовляють чаші

З погляду зовнішності дизайн курни має чи не першорядне значення. Адже турецькі лазні важливо оформляти в особливій стилістиці, при цьому дотримуючись і особливих деталей. У просторі хамама все має бути ідеальним, що поєднується, стильним, виконаним зі східними нотками вишуканості та витонченості. Такою і є курна, купити яку у нас ви можете за найвигіднішими цінами. Проте спочатку варто дізнатися, з яких матеріалів роблять сучасні чаші, які особливості вони мають. Скористайтеся такою інформацією:

 • мармурові моделі — класика, вони виглядають розкішно, не схильні до розтріскування, гігієнічні, привабливі, виготовляються частіше вручну і досить дорого коштують, але ж це покупка на роки;
 • металеві чаші - дешевше, виглядають ефектно, виробляються з добротних матеріалів (бронзи або міді), які мають недолік - високу теплопровідність (вода швидше остигатиме, а поки вона гаряча - можна обпектися об саму курну);
 • моделі з полістиролу — дешеві сучасні аналоги, які, зрозуміло, зовні менш привабливі, тоді як за характеристиками дуже непогані;
 • штучний камінь відмінно імітує натуральний мармур, має відмінні дані, дуже добре виглядає в інтер'єрі хамама;
 • Скляні курни - цікавий аналог, пов'язаний за стилістикою з хай-теком, тобто є втіленням поєднання стилів, еклектики.

Як бачите, в хамам курна підійде і не мармурова, некласична, проте якщо ви дотримуєтеся у своїй турецькій лазні всіх традиційних правил та деталей, варто вибрати мармур чи штучний камінь задля економії первісних інвестицій.

Елегантні курни для турецьких лазень: деталі

При виборі чаші обов'язково варто звернути увагу на всі її характеристики. Перелічені варіанти матеріалів мають свої безперечні плюси, але деякі мають недоліки. Якщо ви вирішили, яку курну для хамама купити краще для вас, то тепер зверніть увагу на її деталі. Ось які моменти важливо врахувати:

 • текстура матеріалу;
 • форма чаші;
 • оздоблення моделі;
 • колір курни.

Також варто врахувати товщину стін, це особливо стосується скляних моделей. Якщо за стилістикою така підійде у ваш хамам, вибирайте модель з якомога товстішими стінками. Текстура курни відіграє важиву роль у оформленні хамаму вцілому. Це особлива характеристика, вона добре передає стилістику приміщення, поєднання з інтер'єром, його оформленням. Форма чаші має бути наближена до класичної. Це зручно та раціонально. Курна в хамамі завжди гладка, приємна. Колір її повинен відповідати дизайну приміщення, він може і контрастувати, але не "сперечатися" з оформленням приміщення.

За варіантами установки можна розрізнити пристінні, кутові та моделі, що монтуються. Найчастіше курна класичної форми ставиться близько до стіни турецької лазні. Кутові моделі дозволяють заощадити місце, якщо перед власником хамама стоїть таке завдання.

 • Курна мармурова TSL-4 White для хаммаму фото 1
  Безкоштовна доставка

  Безкоштовна доставка на замовлення від 5000 грн.

 • Курна мармурова TSL-7 Whiteдля хаммаму фото 1
  Безкоштовна доставка

  Безкоштовна доставка на замовлення від 5000 грн.

 • Курна мармурова TSL-2 Beige для хаммаму фото 1
  Безкоштовна доставка

  Безкоштовна доставка на замовлення від 5000 грн.

 • Курна мармурова TSL-1 Beige для хаммаму фото 1
  Безкоштовна доставка

  Безкоштовна доставка на замовлення від 5000 грн.

 • Курна мармурова TSL-2 White для хаммаму фото 1
  Безкоштовна доставка

  Безкоштовна доставка на замовлення від 5000 грн.

Вгору