Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Электрокам'янки Helo

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Завдяки сучасному обладнанню, електрокам'янки та електричним печей, навіть в своєму власному будинку можна створити якісну парилку для себе, своїх друзів і рідних. Вони використовують спеціальні пульти управління, щоб можна було виставляти певний температурний режим і кількість пара. На сьогоднішній день можна знайти різноманітні електричні печі для лазні та сауни, які відрізняються один від одного вартістю, розмірами, функціональністю і потужністю. Електрокам'янки Helo є автоматизованими і легкими в експлуатації, за рахунок чого отримали особливу популярність серед покупців.

Електрокам'янки для російської сауни і лазні: основні особливості

Електронагрівач є основним елементом в будь-який парної. Для отримання найбільш комфортних показників для організму людини необхідно, щоб температура повітря в російській лазні не перевищувала + 65 ° С, а вологість становила близько 70%. Головною особливістю російської лазні є наявність розпеченого каміння, які обливаються водою, щоб отримати вологий і стійкий пар.

Сьогодні особливою популярністю серед любителів російської лазні користуються електрокам'янки, які мають вбудований парогенератор. Завдяки йому є можливість автоматизувати подачу пара в парну.

Які види електрокаменок Helo можна виділити?

У всьому світі відомо високу якість фінської сауни, яка добре впливає на стан здоров'я людини і допомагає розслабитися після важкого робочого дня. І не дивно, що саме фінська компанія Helo вважається одним з лідерів по виробництву міцних, надійних і сучасних печей для парилки. Серед величезного асортимент продукції цієї компанії варто виділити два основних види електрокаменок:

настінні моделі, які відмінно підходять для маленьких парилень, де необхідно заощадити простір;
класичні електричні печі Helo, які можна ставити на підлогу (зазвичай використовуються в комерційних цілях).


переваги електрокам'янок

Найважливішою перевагою продукції цієї фінської компанії є висока безпека обладнання. Все електрокам'янки виготовляються з високоякісної багатошарової стали, завдяки чому власник сауни може не побоюватися опіків, а конструкція ніколи не перегрівається. Немає необхідності чекати, коли догорять все дрова після сеансу в парильні - вам просто потрібно натиснути одну кнопку і спокійно йти у своїх справах. Крім того, електронагрівачі від Helo є дійсно економічними - вам не буде потрібно довго чекати, щоб нагріти обладнання до потрібної температури.

Для того, щоб максимально вигідно і ефективно прогріти сауну, необхідно підібрати правильну піч. Теплодар Україна - це інтернет-магазин для тих, хто завжди набуває тільки якісні товари за доступною ціною. У нас ви можете купити автоматичні електрокам'янки, а також додаткові матеріали для лазні та сауни.

Вгору