Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Електричні кам'янки з парогенератором для сауни та лазні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ведення здорового способу життя має на увазі стеження за станом здоров'я і виконання профілактичних процедур, що підтримують гомеостаз. До їх числа відносяться фізичні навантаження і відвідування сауни або лазні. Вони допомагають відновити сили, стимулюють обмін речовин, виведення токсинів, зміцнюють серцево-судинну систему. Для зручності проведення цих заходів створені електричні кам'янки, які створюють і підтримують необхідний мікроклімат в приміщенні.

Застосування електрокаменок

Електрокам'янки, як і дров'яні лазневі печі, застосовуються для створення і підтримки заданої температури і рівня вологості в приміщенні. Вони генерують виділення тепла і пара, які створюють необхідну атмосферу. Електрокам'янка з парогенератором використовується для приватних будинків або спеціалізованих закладів. При цьому джерелами тепла в них служать електричні нагрівачі, які позбавляють від незручностей, пов'язаних з заготівлею палива, а також підтримки полум'я і відповідно температури.

Конструкція електрокаменок буває різного типу, але в основному вона складається з корпусу, трубчастих або стрічкових електронагрівачів (ТЕНів) і блоку управління, або пульта. Зовнішня частина класичних електрокаменок обладнана конвектором для поліпшеного руху повітря, а корпус заповнюється камінням для отримання м'якого тепла і отримання пара при рясному поливанні. Деякі моделі електрокаменок містить парогенератор - окремий пристрій, який виробляє дрібнодисперсний пар для підтримки і поліпшення необхідного клімату. Цей пристрій просте в експлуатації, воно дозволяє отримувати пар температурою понад 200 градусів.

Перевагами пара отриманого за допомогою вбудованого парогенератора вважаються:

 • Пара не видимий;
 • Чи не обпікає тіло;
 • Набагато приємніше для вдихання.

  Електричні лазневі печі з наявністю прогенератора дозволять збільшити продуктивність і якість пара.

  Переваги та вибір електричних кам'янок

  Основна перевага електричних приладів даного класу зводиться до зручності експлуатації: вони не вимагають періодичного підкладання дров, видалення вугілля і чищення від золи. На додаток до цього немає потреби в монтажі димоходу для виведення продуктів горіння. Крім цього, вам надається пристрій з точним настроюванням і чутливої ​​регулюванням режимів роботи в суворій відповідності з заданими вами значеннями температури і часу.

  Перед вибором пристрою спочатку потрібно обчислити обсяг приміщення, де ви плануєте його встановлювати. Цей показник впливає на правильність вибору потужності електрокам'янки.

  Крім цього, важливий спосіб управління пристроєм: вбудованою панеллю керування або виносним пультом.

  Також зверніть увагу на дизайн виробу, який повинен відповідати вашим естетичним уподобанням і вимогам до ергономіки.

  Також зверніть увагу на дизайн виробу, який повинен відповідати вашим естетичним уподобанням і вимогам до ергономіки.

  Ви можете купити все необхідне обладнання для сауни в нашому інтернет-магазині Теплодар Україна. Зверніть увагу на прийнятні ціни. Вибирайте найбільш зручний спосіб оплати: готівкою, переказом на карту, післяплатою. Замовте послугу доставки в будь-який населений пункт країни поштовими або транспортними службами.

Вгору