Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Електрокам'янки Tulikivi

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сьогодні всюди можна зустріти інформацію про те, що сауни і лазні можуть використовуватися для отримання оздоровчого ефекту на людський організм. Завдяки високій вологості і температурі організм швидко приходить в тонус, з нього виводяться токсини і шлаки. Раніше, щоб обладнати ефективну баню, необхідно було відчутно витратитися. Сьогодні зробити це можна набагато простіше і швидше. Використовуючи сучасні електрокам'янки Tulikivi, а також якісні пульти управління для них, ви зможете швидко оформити сауну навіть у себе вдома.

Російська лазня і електрокам'янки

Російську лазню в нашій країні люблять багато парильники. Це можна пояснити не тільки тим, що в ній можна отримати багато позитивних емоцій, але ще і можливістю оздоровити своє тіло, привести організм в тонус, поліпшити загальний стан. Для створення справжньої російської лазні сьогодні використовуються деякі види печей:

  • традиційні печі з цегли, для розігріву яких необхідні дрова;
  • якісні матеріали - кращий горшкових камінь, який би практично необмежений термін служби;
  • екологічна система горіння - мінімум виділення вуглекислого газу в повітря;
  • безпеку у всьому - температура поверхні печі до 80 градусів, також нагріваються навколишні предмети, а не повітря (дихати ви будете прохолодним і свіжим повітрям).

Звичайно, саму неповторну атмосферу створюють саме традиційні нагрівачі, але вони досить складні в установці. По-перше, для їх спорудження необхідно витратити досить багато часу, грошей і сил. По-друге, за ними потрібно ретельно доглядати, а під час сеансу в парильні постійно стежити, щоб дрова НЕ догоріла і температура повітря залишалася досить високою.

Найкращим варіантом стане електричний нагрівач, який не тільки дозволяє заощадити свої гроші, але і автоматично підтримує необхідні для вас вологість і температуру.

Переваги електрокаменок Tulikivi

До основних переваг електрокаменок від фінського виробника Tulikivi можна віднести наступне:

  • тривала тепловіддача (до 48 годин);
  • печі з металу з тим же принципом дії, що і класичні;
  • печі з металу сіткового типу для опалення дровами;
  • газові печі;

електричні печі для лазні або сауни.

Теплодар Україна пропонує вам величезний асортимент якісної продукції, завдяки якій ви зможете створити свою власну сауну з особливою атмосферою: інфрачервоні кабіни, освітлення, електричні печі. Фахівці стверджують: для того, щоб людина завжди залишався здоровим, необхідно щодня відвідувати баню. А в хорошій сауні все обладнання повинно бути високої якості. Саме таке ви знайдете в нашому інтернет-магазині. Ціна на продукцію завжди залишається на приємному рівні, тому купити електрокам'янки без проблем можна тільки у нас.

Вгору