(067) 740-2-999
(067) 740-2-999

Генератор легкого пара

ГЛП – генератор легкої пари (в дров'яних печах для лазні)

   Завзяті банщики відмінно знають, що якісний легкий пар - близько 200 С˚ можна отримати тільки з добре розігрітих каменів до температури вище 400 С˚ . Але для досягнення таких показників піч доведеться досить довго топити. А якщо камені добре не прогрітий, то пар виходить близько 100 С˚ , і за відчуттями буде важким і палючим, як від чайника. Звідси можна зробити простий висновок - весь секрет легкої пари полягає в температурі пароутворення, чим вище температура, тим легше і приємніше пар.

   У банних печах Теплодар розроблена і запатентована (на 25 років) абсолютно проста і не виступав ефективна технологія отримання легкого дрібнодисперсного пара. Топка печі виконана з нержавіючої сталі, а до стінок топки приварені пластини (регістри) на які подається вода. У процесі горіння дров температура топки досягає 650-750 градусів і пар звідси можна отримати рівним 350-400 С˚ . Це і є справжній легкий пар в лазні.
glp.jpg
   Так само відпадає проблема з «перезарядкою» каменю. Адже, після поливу водою, камінню потрібно деякий час, щоб знову нагрітися. З ГЛП (генератором легкої пари) таких проблем не виникне - від вогню пластини регістра нагріваються моментально до 650-750 градусів . І легкий дрібнодисперсний пар можна отримувати практично безперервно. Регулювання атмосфери в парній ще ніколи не була такою легкою.

   Покупці нам часто задають питання: «А чи потрібен мені цей генератор?» Відповідаємо: «Чи потрібен!» Тому що, придбавши будь-яку дров'яну піч для лазні компанії Теплодар, Вам вдасться створити бажаний мікроклімат, будь то російська лазня або фінська сауна, завдяки грамотно продуманою конструкції печей. А ось отримати ширяння абсолютно іншого рівня, випробувати дійсно неймовірні відчуття і цілющі властивості воістину легкого невидимого пара, Ви зможете, тільки придбавши піч Теплодар з ГЛП (генератором легкої пари).