Бажання
Додайте товари до списку бажань

Цегла для сауни

Сортування:
спочатку дешевше спочатку дорожче за популярністю

Цегла для сауни – функціональний будівельний матеріал

Будівництво сауни потребує правильного підбору матеріалів, щоб забезпечити комфорт у процесі подальшої експлуатації. Щоб побудувати гарну сауну, дуже важливо приділити увагу якісному освітленню, комфортному плануванню, а також обробці стін та підлоги. Для зведення та оздоблення стін прийнято використовувати деревину. Піч в традиційному розумінні будується з цегли. Цегла для сауни також застосовується для обробки стін у різних приміщеннях.

Цегляна сауна має безліч переваг, включаючи довговічність та надійність. При цьому важливо правильно вибрати будматеріали, оскільки це впливає на умови в приміщенні. Цегла для сауни повинна відповідати низці вимог. Підібрати якісний матеріал для будівництва можна у спеціалізованому оптово-роздрібному інтернет-магазині "Теплодар". Тут є все необхідне для будівництва саун та лазень, а також послуги з будівництва під ключ.

Які види цегли можна використовувати для сауни?

Оздоблення стін у сауні цеглою широко поширене в сучасному будівництві. Такий варіант обробки має ряд переваг, однією з яких є захист від перегріву. Також можна здорово заощадити на будівництві, оскільки вартість деревини часто вища. На відміну від деревини, цегла має вище показник теплопровідності, що також є значною перевагою.

Важливою умовою для покупки цегли є термостійкість, що конче необхідно для сауни. Тому, виходячи з даного критерію, можна застосовувати такі види:

 • керамічний (червоний) – широко використовується для обробки стін, димоходу, перегородки та печі в сауні, перевагою є стійкість до високих температур та прямої дії вогню, вологозахищеність;
 • клінкерний - оптимальне рішення для приміщень з високими температурами, вогнетривкий, дуже міцний матеріал, довготривалий, не стирається;
 • шамотний – дорогий матеріал з хорошими характеристиками вогнетривкості, стійкості до високих температурних показників, дії води, пари та вологи;
 • пічний – відрізняється особливим методом випалу, нерівною шорсткою поверхнею, що сприяє максимально міцній кладці при відмінних зчіпних властивостях;
 • пустотілий - оптимальний варіант для кладки подвійних стін та перегородок.

Категорично не рекомендується використовувати силікатну цеглу для саун. Цей будматеріал погано переносить високі температури. Також здатний поглинати вологу, внаслідок чого слідує руйнування. Його застосування для сауни можливе тільки як зовнішнє облицювання стін.

Різні види цегли слід застосовувати за призначенням. Не у всіх приміщеннях можна використати однаковий матеріал. Підібрати відповідну цеглу для сауни можна в інтернет-магазині "Теплодар". Фахівці допоможуть знайти оптимальний варіант для конкретного проекту, що дозволить звести чудову сауну на тривалий час. Також тут можуть допомогти з проектуванням, сауну можна збудувати з цегли або комбінувати кілька видів матеріалів.

Основні вимоги до цегли для сауни

У процесі будівництва сауни дуже важливо, щоб матеріали відповідали низці вимог. Головними вимогами до цегли для сауни є:

 • стійкість до високих температурних показників;
 • мінімальний відсоток водопоглинання;
 • шорсткість та гарні зчіпні властивості;
 • розміри та форма виробу – впливає на довжину та ширину будівлі;
 • безпека - висока гігієнічність, нетоксичність, при нагріванні цегла не повинна виділяти шкідливі речовини;
 • тривалий термін служби;
 • високі естетичні якості;
 • високий рівень міцності;
 • вогнетривкість;
 • властивість утримання тепла у приміщенні.

При пошуку якісного матеріалу слід звертати увагу на випал. Колір цегли багато говорить про якість. Надто обпалений – темний, яскравий червоний відтінок – недопалений. Перший варіант поганий тим, що занадто міцний і має неправильну форму, в результаті будівництва виникнуть складності. З мало обпаленою цеглою свої складності він легко розсипається, як пісок. Тому важливо звертати увагу на зовнішній вигляд матеріалу.

Вгору