Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дров'яні печі зі скляними дверцятами для лазні та сауни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Відвідування сауни або лазні допомагає зберегти здоров'я, відновити сили, подолати стреси і підтримувати тонус серцево-судинної системи. Такі приміщення повинні оснащуватися сучасним, безпечним, комфортним і надійним обладнанням для експлуатації. До подібної техніки відносяться дров'яні печі зі скляними дверцятами. Вони використовуються для саун з кімнатами відпочинку або передбаннику у яких необхідно створити ефект каміна. Такі печі прості під час експлуатації, а також дозволяють підтримувати необхідні умови в приміщенні.

Експлуатація дров'яних печей

Дров'яні печі зі скляними дверцятами так само як і з глухою розміщують в саунах і лазнях для формування необхідного мікроклімату в приміщенні. У топкової камері спалюють дрова від яких нагрівається грубка і каміння, що випромінюють і розсіюють тепло в навколишній простір. Нагрівання парного приміщення відбувається протягом години, протягом цього часу здійснюється виділення великої кількості теплової енергії. Решту часу піч працює на підтримання необхідного мікроклімату. Подібний тип пристроїв популярний в котеджах, приватних будинках і оздоровчих установах завдяки простоті у використанні і економічності палива. Крім цього, ви зможете стежити за інтенсивністю горіння, своєчасно підкладаючи дрова, вугілля або брикети. Переваги дров'яних печей зі скляними дверцятами полягають в пристрої, візуальному вигляді, ефективності роботи і принцип дії устаткування, який заснований на передачі тепла від згоряння палива в котельній камері. В деякій мірі дерево легше заготовляти і складувати, для кого-то воно не вимагає помітних витрат на придбання. До переваг таких пристроїв відносяться:

Основна перевага дров'яних печей залишається в дотриманні традицій протопки лазні. Спочатку ви заготовлює дрова, а потім можете насолодитися запахом диму, спостерігати за вогнем і слухати тріщання дров. До додаткових переваг техніки відносяться:

  • наявність гарної панорамної двері;
  • можливість спостереження за вогнем;
  • дотримання традицій по заготівлі дров та протопки парної;
  • інтенсивний прогрів приміщення.

Такі вигоди доповнюються доступними цінами, і приємними відчуттями, що можна отримати під час проведення традиційних класичних банних процедур.

Вибір і придбання дров'яних печей

Вибір пристрою по потужності варто почати з обчислення об'єму приміщення в якому буде знаходиться даний елемент, теплова потужність впливає на швидкість нагрівання і створення необхідного мікроклімату в парному приміщенні. Крім цього, варто оцінити пропускну здатність димоходного каналу вашого споруди. Воно має забезпечувати безперешкодне видалення продуктів згоряння без накопичення і коксування, а також мати хороший доступ до прочищення. Також варто з'ясувати якість скло дверцят, визначальну міцність і стійкість до перепадів температури. Варто віддати перевагу техніці підходящої по потужності, з прийнятними габаритами, топкою з жароміцної стали, типом конструкції і ергономікою.

Якщо ви вирішили купити піч, то найкраще це зробити в нашому інтернет-магазині Теплодар Україна. На сайті представлений великий асортимент пристроїв, а також пропонуються зручні способи оплати: післяплатою, готівкою або переказом на банківську карту. Доставка здійснюється по Києву і в інші міста України поштовими і транспортними службами.

Заощаджуйте кошти вашого бюджету за рахунок розумної ціни - довіряйте надійних постачальників і досвіду роботи на ринку. Користуйтеся нашими порадами при підборі техніки, зміцнюйте власне здоров'я і покращуйте самопочуття.

Вгору