Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дров'яні печі для лазні з жароміцної стали

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Доповненням до сучасного дому є баня. Вона дозволяє відновити сили, підтримувати здоров'я, особливо серцево-судинну систему. Одним з кращих варіантів є установка дров'яної печі з жароміцної високолегованої нержавіючої сталі. Вона є найкращим варіантом для сауни і банних комплексів. Її оцінять шанувальники класичних пристроїв.

Використання дров'яних печей

Дров'яні печі застосовуються в лазнях і саунах для створення необхідної температури і вологості. Завдяки згорянню палива всередині топки, печі з камінням нагріваються і розсіюють м'яке тепло за допомогою конвекції від розпечених частин пристосування. Такий варіант конструкції пріоритетною в заміських будинках і комерційних закладах за рахунок дотримання початкових банних традицій, а також економії електроенергії. Додаткова особливість печі цього типу - застосування металоконструкцій з високолегованої жаростійкої нержавіючої сталі. Вони стійкі до агресивних умов: високих температур (захист від прогорання), корозії, а також до стрімких перепадів температури.

Основна перевага дров'яних печей залишається в дотриманні традицій протопки лазні. Спочатку ви заготовлює дрова, а потім можете насолодитися запахом диму, спостерігати за вогнем і слухати тріщання дров. До додаткових переваг техніки відносяться:

компактні габарити;
відсутність складних систем управління;
низькі витрати на експлуатацію.
Дані плюси поєднуються з розумними цінами і простотою в експлуатації.

Вибір і придбання дров'яних печей

Вибір конкретної моделі варто почати з обліку обсягу приміщення, де розташовується пристрій. Цей показник потрібно співвіднести з потужністю пристрою. Він впливає на швидкість нагрівання і підтримки мікроклімату. На додаток до цього зверніть увагу на вимоги до димоходу. Вихід димоходу може бути як верхній так і боковой.Также варто з'ясувати матеріал і марку стали топки, яка впливає на стійкість до агресивних умов в парильні і експлуатаційний термін. Віддавайте перевагу варіантам з нержавіючої сталі, з потужністю підходить під обсяг вашого приміщення, компактними габаритами, ергономікою і типом конструкції.

Раціональним рішенням в придбанні дров'яної печі є покупка в нашому інтернет-магазині. Можна вибрати зручний для вас спосіб оплати: готівкою, післяплатою або перекладом на банківську карту. Ви можете отримати придбання в Києві кур'єром або самовивозом, а також з доставкою в будь-який інший місто України в короткі терміни.

Варто враховувати, що купити дров'яну піч з жароміцної стали в нашому інтернет-магазині Теплодар Україна можна по максимально прийнятною ціною. Довіряйте перевіреним дистриб'юторам з багаторічним досвідом. Користуйтеся нашими рекомендаціями при виборі - подбайте про своє здоров'я і самопочуття, віддаючи перевагу тільки якісним пристроїв.

Вгору