Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Плитка для сауни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Плитка для сауни – практичний матеріал для облицювання стін та підлоги.

Сауна – це невелике приміщення з гарячим сухим повітрям у парній. Завдяки впливу високих температур тіло потіє, що сприяє оздоровленню організму. Відвідування парильні супроводжується подальшим обливанням або купанням у холодній воді. Щоб створити комфортні умови для відвідувачів сауни, важливо з особливою ретельністю підібрати матеріали для обробки, якісний інвентар та зробити гарне освітлення. Оптимальним варіантом для обробки підлоги та стін виступає плитка для сауни.

Керамічні вироби - відмінне рішення для обробки в умовах високих температурних показників та підвищеної вологості. Особливу увагу при покупці слід приділити якості та призначенню. Плитка в сауну підходить не вся, важливі характеристики. Підібрати цей матеріал можна в інтернет-магазині "Теплодар", де зібрані найкращі товари для будівництва та облаштування лазні та сауни. Тут вам допоможуть купити плитку для сауни в будь-яке приміщення.

Переваги плитки в умовах сауни

Більшість класичних саун обробляються натуральною деревиною, обумовлено це сприятливим впливом на стан здоров'я. Проте далеко не рідкість - комбінована обробка. Плитка для сауни є відмінним варіантом для підлоги та в деяких приміщеннях для стін.

Керамічні вироби мають безліч переваг:

 • вологостійкість – мінімальне поглинання води, несприйнятливість до вологи та прямого впливу води, добре переносить вплив пари;
 • гігієнічність;
 • несприйнятливість до механічного впливу;
 • жаростійкість - добре переносить високі температури;
 • простота збирання - легко миється, не вбирає бруд;
 • хімічна інертність - немає протипоказань у підборі засобів для чищення;
 • екологічність – плитка в сауну виготовляється з природних матеріалів, глина з великим вмістом мінеральних елементів не має негативного впливу на організм та навколишнє середовище навіть в умовах сауни;
 • вигідна ціна на керамічні вироби;
 • Великий вибір оформлення, дизайну, форм та розмірів.

Купити плитку для сауни вигідно, тому що це довговічний матеріал. У керамічних виробів гарний показник стійкості до зносу, що також є значною перевагою.

Відмінним рішенням для сауни буде термоплитка. Це окремий вид, що підходить для покриття підлоги в умовах високих температур. Вона забезпечує пожежну безпеку, що є вагомою перевагою. Різні виробники виготовляють термоплитку за власними методиками, завдяки чому є багато варіантів якісних моделей.

Також відмінним рішенням для сауни буде керамограніт та талькомагнезит, які є основою для виробництва міцної плитки. Таке покриття добре себе показує навіть при інтенсивному використанні. Тому для комерційних саун таке рішення чудово підходить.

Вартість плитки для сауни визначається не лише матеріалом та характеристиками. На ціну впливає форма, розмір, дизайн, технологія виробництва. Однак ціна на плитку в сауну доступна, що робить покупку вигідною з економічної точки зору.

Базові вимоги під час вибору плитки в сауну

Підлогове та настінне покриття в сауні має відповідати певним вимогам. Не можна використовувати найдешевший і найпоширеніший варіант керамічних виробів. У процесі вибору плитки в сауну слід брати до уваги такі вимоги:

 • поверхня повинна бути шорсткою, матовою або рельєфною;
 • міцність та довговічність – гарним рішенням буде плитка подвійного випалу;
 • низька пористість зворотної сторони плитки, це знижує рівень поглинання вологи;
 • розмір не повинен бути великим, завдяки чому буде легко укладати плитку;
 • дизайн повинен відповідати тематиці сауни.

Також важливо зважати на призначення. Є вироби для оздоблення підлоги або для стін, залежно від призначення, змінюються характеристики. Якість також має велике значення. Воно визначається правильністю форми та рівними кутами. В оптово-роздрібному інтернет-магазині "Теплодар" можна придбати якісну плитку в сауну. У каталозі представлені товари від перевірених виробників.

Вгору