Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Електрокам'янки 5-6 кВт для сауни та лазні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Традиційними атрибутами сучасного, приватного будинку є лазні або сауни. Вони призначені для проведення дозвілля і підтримки здоров'я. Регулярні процедури сприяють тренуванні терморегулювальних функцій організму, покращують діяльність потових залоз, прискорюють обмінні процеси організму, а також відновлення після стресів. Такий ефект виникає в умовах різких перепадів температур і вологості. Для цієї споруди оснащують дров'яними печами з баком для води, які допомагають підтримувати необхідний мікроклімат без надмірних витрат і дискомфорту.

Особливості дров'яних печей

Для створення необхідної температури в лазні використовують дров'яні печі. Джерелом теплової енергії є гарячі дрова, які випромінюють тепло всередині камери згоряння. Воно передається через корпус в навколишній простір, а необхідну вологість отримують за допомогою поливання розжарених каменів. Бак в той же час дозволяє отримувати гарячу воду всередині парної. Подібний тип конструкції застосовується для різних приміщень. Він легкий в експлуатації і не вимагає підключення до електрики. Ще одна особливість печі - простий спосіб нагріву води в парній.

Дров'яні печі з баком для води за потребою застосовують в заміських будинках і рекреаційних закладах. Їх перевага полягає в простоті конструкції, нагріванні води, довговічності, і тривалій підтримці бажаного мікроклімату. Також дрова в деяких випадках легко складуються, заготовлюються і не вимагають суттєвих витрат на придбання. Така техніка виділяється наступними переваги:

Перевага електрокам'янки полягає в принципі роботи, заснованому на простоті і зручності у використанні. За допомогою натискання кількох кнопок на пульті ви можете підготувати парну і підтримувати задані параметри. Їх відповідність навколишньому середовищу підтримується регуляторами, а також не вимагає постійної уваги від користувача. Це дозволяє не відволікатися від процедур. До додаткових переваг пристроїв відносяться:

  • малі розміри;
  • зручне управління;
  • відсутність монтажу димаря;
  • відсутність витрати часу і грошей на заготівлю дров;
  • автоматика процесів.

Дані плюси поєднуються з вадами. До них відносять залежність від електропостачання, а також необхідність проведення проводки і заземлення.

Де можна купити електричні кам'янки?

Електричні кам'янки 5-6 кВт як і всі інші допустимо застосовувати в будь-який час року. Вони затребувані в рекреаційних закладах, котеджах і приватних будинках, а також повинні підключаться до електромережі відповідної напруги. Моделі такої потужності підходять для не великих і середніх обсягів приміщень. Також вони застосовуються для будівель і закладів, де неможливо спалювання вугілля, дров, брикетів або утруднене їх складування. Електрокам'янки незамінні в тих випадках, коли в парній необхідно автоматичне регулювання часу і температур.

При покупці електрокам'янки найкраще звернутися до фахівців нашого інтернет-магазину Теплодар Україна. Ми пропонуємо прийнятні ціни на продукцію і зручні способи оплати: готівкою, переказом коштів на карту або післяплатою. Діє безкоштовна доставка в межах Києва, а також доставка в інші міста України поштовими і транспортними службами.

Вгору