Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Електрокам'янки 7-9 кВт для сауни та лазні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Поряд з фізичними навантаженнями для підтримки здоров'я необхідно відвідувати баню або сауну. Процедури позитивно впливають на здоров'я при регулярних візитах в рекреаційне спорудження. Відвідування бань і саун стимулює правильне функціонування систем організму, виведення токсинів, а також нормалізує обмінні процеси і тонізує судинну систему. Дані заходи найкраще проводити в парних з електричними каменками, які здатні автоматично підтримує оптимальний мікроклімат в приміщенні.

Особливості електрокаменок 7-9 кВт

Електрокам'янки 7-9 кВт використовуються в саунах або лазнях для формування бажаних параметрів температури і вологості. Тепло генерується за допомогою електричних нагрівачів, розташованих усередині кам'янки. Тени здатні регулювати теплову потужність завдяки автоматиці, що вбудована в електропіч. Така особливість привносить зручність при поводженні з технікою, так як вона працює відповідно до завдання користувача і не вимагає трудомісткого відходу і обслуговування, особливо в порівнянні з дерев'яною піччю.

Конкретну модель електрокам'янки потрібно вибирати після визначення обсягу та розрахунку присутніх тепловтрат в існуючій парної. Виходячи з цієї величини підбирають потужність моделі. Даний показник впливає на темпи нагрівання, а також тривалість збереження мікроклімату. Крім цього, варто вибирати апарат з ергономічними формами, зручною панеллю керування на корпусі або виносним пультом. Додатково потрібно дізнатися про якість Тена, корпусі і автоматиці електрокам'янки, що впливають на довговічність і інтенсивність тепловіддачі. Найкраще вибирати варіанти з відповідною потужністю, розмірами, дизайном і ергономікою.

Перевага електрокам'янки над дров'яними печами полягає в принципі роботи, який базується на трансформації електрики в теплову енергію. При проходженні через ТЕН струм перетвориться в тепло, яке нагріває навколишнє середовище до заздалегідь заданих параметрів. Задані температури і час підтримується автоматикою і не вимагає безперервного контролю, щоб не відволікатися від прийому оздоровчих процедур. До інших переваг техніки відносять:

  • просте управління;
  • компактні габарити;
  • економна експлуатація;
  • відсутність димоходу;
  • простота установки.

Поряд з перерахованими перевагами у даній апаратури є і якісь недоліки. До їх числа можна віднести необхідність в постійному електропостачанні, а також попереднє прокладанні необхідного термостійкого кабелю.

Де можна використовувати електрокам'янку 7-9 кВт?

Електричні кам'янки 7-9 кВт, як і всі лазневі печі, застосовуються в закритих приміщеннях в будь-який сезон року. Такі моделі популярні в рекреаційних закладах, приватних будинках і котеджах. Вони повинні приєднуватися до електромережі в 380 вольт для справного і ефективного функціонування. Пристосування 7-9 кВт підходять для малих і середніх приміщень, а також для споруд, де заборонено спалювання дров або проблематична їх заготівля.

Якщо ви вирішили купити електричну кам'янку, то найкраще звернутися до фахівців нашого інтернет-магазину Теплодар Україна. Ми пропонуємо пристрої за доступними цінами, а також зручні способи оплати: післяплатою, готівкою або переказом коштів на карту. Доставку можна замовити по Києву, а також в короткі терміни по інших містах України. Купуйте тільки якісні пристрої на нашому сайті!

Вгору