Компанія «Термікс Україна» надає послуги з ремонту та підключенню спеціалізованого обладнання у сфері Wellness і SPA. Підключення електрокам’янок і парогенераторів є нашою вузькою професійною спеціалізацією. Всі роботи виконуються якісно, відповідно до стандартів і у встановлені терміни.

Купуючи електричну піч для своєї лазні (сауни), або парогенератор для хамаму (турецької парної), часто виникає питання якісної установки і підключення обладнання.

Можлива самостійна установка згідно інструкції, але ми рекомендуємо все ж звернутися до фахівців, які зможуть виконати роботи відповідно до всіх норм і вимог підключення. Також не забувайте про те, що у випадках самостійного, з порушенням правил, підключення гарантія на обладнання не поширюється.

Важливо! Обов’язкове дотримання всіх вимог безпеки, так як порушення правил встановлення обладнання або недотримання норм може призвести до трагічних випадків.

Наші фахівці є професіоналами своєї справи. Ми встановлюємо і підключаємо обладнання у Києві та Київській обл., виїжджаємо на об'єкт і надаємо гарантію на виконані роботи.

«Термікс Україна» працює з обладнанням найпопулярніших виробників і брендів, в число яких входить:

Для лазень і саун широкою популярністю користуються електрокам'янки з виносним пультом управління, що в деякій мірі ускладнює монтаж. Наші фахівці сервісної служби з багаторічним досвідом роботи знають всі нюанси пов’язані з підключення. Ми допоможемо Вам впоратися з будь-яким завданням, для того щоб Ви змогли отримати, тільки справжнє задоволення і максимальну користь від процесу паріння. У деяких випадках процес підключення відбувається в кілька етапів:

  • Перший етап - виїзд на об'єкт, необхідний для складання технічного завдання на етапі закладення комунікацій;
  • Другий етап - включає безпосереднє підключення і запуск обладнання.

До послуг нашої компанії, також входить підключення парогенераторів для хамамів (римських і турецьких лазень). При установці устаткування виникає не менше нюансів, ніж при його виборі. Перед підключенням потрібно впевнитися, що сантехнічні та електричні комунікації готові до етапу установки. Якщо Ви не впевнені в готовності до підключення парогенератора або ще тільки плануєте будівництво хамама, краще звернутися до наших фахівців ще на етапі будівництва. Наші співробітники нададуть професійну консультацію, яка позбавить Вас від необхідності тривалого вивчення інструкцій і технічної документації щодо виконання установки. В процесі роботи враховуються всі тонкощі роботи обраного Вами парогенератора.

Спеціалісти нашої компанії підключили вже безліч електрокам’янок і парогенераторів у комерційних та побутових об'єктах. Вони є фахівцями своєї справи та не рекомендують самостійне введення в експлуатацію спеціалізованого обладнання для SPA, адже це може призвести до негативних і непоправних наслідків.

Звертайтеся за гарантійним, якісним і надійним підключенням до компанії «Термікс Україна» і не переплачуйте за обладнання двічі. Ми дорожимо своєю репутацією і робимо все на вищому рівні!