Купуючи обладнання для приватних і комерційних лазень, саун, хаммамів потрібно обов'язково задуматися про його подальше підключення і сервісне обслуговування. Електрокам'янки, парогенератори є спеціалізованим обладнанням, яке вимагає професійних навичок для «читання» схем підключення.

Велика кількість користувачів роблять помилку намагаючись самостійно запустити обладнання, адже кожен прилад має свої особливості, нюанси і технічні характеристики, щодо підключення. Компанія «Термікс Україна» рекомендує звернутися до сервісного фахівця, який знає всі деталі підключення і надасть гарантію на виконану роботу.

Компанія «Термікс Україна» надає гарантію на свою продукцію і виконує гарантійний ремонт у випадках заводський браку або інших можливих поломок. Наші найпопулярніші бренди Helo, EcoFlame, Tulikivi, Теплодар, Nordmann. У випадках правильного підключення, але при наявності заводського браку, наші фахівці абсолютно безкоштовно зроблять діагностику і усунуть поломки для повноцінного використання обладнання.

Найпоширенішими проблемами при виході з ладу парогенератора є:

  • Перегорання ТЕНів.
  • Значне утворення накипу на датчику рівня води.
  • Перегорання плати управління при неправильному підключенні.
  • Вихід з ладу датчика температури.

Фахівці нашого сервісного центру неодноразово стикалися з даними проблемами, тому мають великий досвід по усуненню даного виду поломок не тільки в теорії, а й на багаторічній практиці.

В процесі експлуатації електрокам’янок також виникає чимало запитань і поломок. Якщо піч зламалася: не включається або не набирає температуру, потрібно обов'язково виявити причину некоректної роботи обладнання. Не забувайте що несправну електрокам'янку не можна експлуатувати в лазні - наслідки можуть бути непередбачувані.

Найпоширеніші причини поломок електрокам’янок, через які може знадобитися ремонт:

  • Зламався датчик температури.
  • Вийшли з ладу тени.
  • Зламався пульт управління.
  • Перегоріла плата управління

Як правило перераховані поломки являються найпоширенішими, що виникають у користувачів комерційних і побутових саун, хаммамів, wellness і SPA закладів.


Компанія «Термікс Україна» проводить гарантійний ремонт товару безпосередньо в обладнаному сервісному центрі за адресою - м Київ, пр-т Перемоги, 67, корпус В. Також можливо сервісне обслуговування з виїздом на об'єкти, що знаходяться в Києві та Київській області. Терміни гарантійного ремонту залежать від складності проблеми, але в той же час не перевищують 14 днів.