ПІСЛЯГАРАНТІЙНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРОКАМ’ЯНОК ТА ПАРОГЕНЕРАТОРІВ
Післягарантійний ремонт подібного

Компанія «Термікс Україна» пропонує послуги по проведенню післягарантійного ремонту обладнання для лазень, саун, хаммамів. Техніка, яка часто потребує ремонту - це електрокам'янки та парогенератори.

Будь-яке обладнання для лазні, незалежно від якості збірки, бренду або надійності комплектуючих, схильне до поломок, перегорання ТЕНів і т.п. Елементи з часом можуть виходити з ладу і на жаль, такі ситуації просто неминучі. Як правило, поломки трапляються через тривалий період експлуатації пристрою, часто після закінчення гарантії на обладнання.

Компанія «Термікс Україна» має в своєму штаті кваліфікованих співробітників, у яких за плечима великий досвід в проведенні ремонту, підключення, запуску в експлуатацію і обслуговування даного обладнання

Післягарантійний ремонт подібного товару не дуже популярний і не поширений в нашій країні, на відміну від побутової техніки. Небагато компаній можуть виконати ремонт такого спеціалізованого обладнання як електрична піч для сауни або парогенератор для турецької лазні. Складнощі виникають в тому що дана техніка включає багато технічних нюансів і повинна обслуговуватися тільки грамотними фахівцями, які спеціалізуються на обладнанні подібного типу.

ЭТАПЫ ПРОВЕДЕНИЯ РЕМОНТА

Наші фахівці працюють по Києву та Київській області. Для ремонту ми можемо виїхати на об'єкт або провести роботи в сервісному центрі за адресою: м. Київ, пр-т Перемоги, 67, корпус В. Термін ремонту звичайно ж залежить від складності поломки і зносу устаткування, але в той же час він не перевищує 14 днів. Також, для вашого спокою, наша компанія надає гарантію протягом 6 місяців відремонтовані або деталі, що були замінені.

Якщо ваше обладнання вийшло з ладу після закінчення гарантійного терміну, не поспішайте його викидати або змінювати на нове. Наші фахівці постараються повернути його до життя і при цьому заощадити ваші гроші на придбання нового. Звертайтеся в «Термікс Україна» і вдихніть у ваше обладнання для лазні друге життя.


Отримати безкоштовну консультацію