Компанія «Термікс Україна» пропонує послуги по проведенню післягарантійного ремонту обладнання для лазень, саун, хаммамів. Техніка, яка часто потребує ремонту - це електрокам'янки та парогенератори.

Будь-яке обладнання для лазні, незалежно від якості збірки, бренду або надійності комплектуючих, схильне до поломок, перегорання ТЕНів і т.п. Елементи з часом можуть виходити з ладу і на жаль, такі ситуації просто неминучі. Як правило, поломки трапляються через тривалий період експлуатації пристрою, часто після закінчення гарантії на обладнання.

Компанія «Термікс Україна» має в своєму штаті кваліфікованих співробітників, у яких за плечима великий досвід в проведенні ремонту, підключення, запуску в експлуатацію і обслуговування даного обладнання.

Післягарантійний ремонт подібного товару не дуже популярний і не поширений в нашій країні, на відміну від побутової техніки. Небагато компаній можуть виконати ремонт такого спеціалізованого обладнання як електрична піч для сауни або парогенератор для турецької лазні. Складнощі виникають в тому що дана техніка включає багато технічних нюансів і повинна обслуговуватися тільки грамотними фахівцями, які спеціалізуються на обладнанні подібного типу.

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ РЕМОНТУ
ПОЛОМКА ОБЛАДНАННЯ
ПРИЇЗД В СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР
ДІАГНОСТИКА ОБЛАДНАННЯ
ВИКОНАННЯ РЕМОНТНИХ РОБІТ
ОТРИМАННЯ ГАРАНТІЇ

Наші фахівці працюють по Києву та Київській області. Для ремонту ми можемо виїхати на об'єкт або провести роботи в сервісному центрі за адресою: м. Київ, пр-т Перемоги, 67, корпус В. Термін ремонту звичайно ж залежить від складності поломки і зносу устаткування, але в той же час він не перевищує 14 днів. Також, для вашого спокою, наша компанія надає гарантію протягом 6 місяців відремонтовані або деталі, що були замінені.

Якщо ваше обладнання вийшло з ладу після закінчення гарантійного терміну, не поспішайте його викидати або змінювати на нове. Наші фахівці постараються повернути його до життя і при цьому заощадити ваші гроші на придбання нового. Звертайтеся в «Термікс Україна» і вдихніть у ваше обладнання для лазні друге життя.