Бажання
Додайте товари до списку бажань

Опалювальні печі та каміни

Найбільшого поширення опалювальні системи, печі та каміни отримали в приватних будинках і на дачах, проте вони також широко використовуються для обігріву промислових будівель, цехів, гаражів та інших нежитлових приміщень. Коли немає можливості провести до приміщення централізоване опалення, котли і автономні печі відразу ж спадають на думку як оптимальне рішення даної проблеми. Навіть якщо основне джерело тепла вже присутне в будинку, печі нерідко купуються як додатковий інструмент для обігріву в непередбачених ситуаціях або ж для короткочасного нагрівання будівлі. Не варто також забувати і про естетичні переваги камінів - саме завдяки живому полум'ю в будинку створюється затишна домашня атмосфера, яку здавна називають сімейним вогнищем.

Однією з головних характеристик домашніх печей є спосіб поширення тепла по приміщенню. Прийнято ділити каміни на моделі з водяним контуром і повітропроводом. Кожен з цих типів має свої переваги і недоліки. Водяний контур добре інтегрується в основну систему опалення і дозволяє обігрівати дійсно великі приміщення. Печі з повітропроводом прості в установці та налаштуванні, дешевше своїх аналогів і забезпечують швидке нагрівання будівлі.

Головні види палива для камінів


Залежно від виду палива для розпалу й підтримки полум'я каміни діляться на безліч типів. Завдяки такому достатку варіантів домашні печі дуже поширені в регіонах, віддалених від великих джерел електроенергії або газопроводів. Особливу популярність там завоювали сучасні деревні печі, головним джерел палива для яких є дрова і брикети. В цілому ж за видами енергоносіїв печі діляться на:

 - твердопаливні;
 - рідкопаливні;
 - електричні.

Де в Україні можна купити каміни і печі?


З огляду на досить високу вартість якісних камінів, найбільш розумним рішенням було б їх придбання в спеціалізованих магазинах, що надають заводську гарантію на свою продукцію і великий вибір моделей. Під цей опис ідеально підходить наш інтернет-магазин «Теплодар Україна», який працює на цьому ринку вже більше 10 років. Наколінний за цей час досвід і кількість зарубіжних партнерів виливається в найбільш сприятливі для вас ціни і велика кількість моделей опалювального обладнання, доступного вам на сторінках цього сайту. Вибираючи «Теплодар Україна», ви також вибираєте:

 - надійну гарантію на весь асортимент;
 - зручні способи оплати та доставки товару по всій Україні;
 - безкоштовні консультації по телефону;
 - відмінні ціни на фірмову продукцію;
 - якісне обладнання, підтверджене відгуками користувачів.
Залишилися питання? Ви можете отримати консультацію по телефону і безкоштовну допомогу у виборі оптимальної моделі опалювального обладнання в будь-який момент.

Немає товарів

Вгору